Stimuliuojanti / skaistinanti procedūra su gintaro rūgštimi - Kaune vyko ODA Akademijos mokymai

2020.08.19 vyko ODA Akademijos mokymai, kurių metu ODA Akademijos kosmetologės mokėsi labai populiarios stimuliuojančios /skaistinančios procedūros su gintaro rūgštimi subtilybių.

ODA Gintaro rūgšties monopilingas – odą stangrinanti ir skaistinanti procedūra bei puiki prevencinė priemonė prieš ankstyvąjį odos senėjimą. Procedūra taikoma norint suaktyvinti odos veiklą, mažinti raukšlių matomumą, suteikti odai skaistumą bei elastingumą.

Ši ODA procedūra efektyvų poveikį suteikia ne tik veido, bet ir rankų odai. Gintaro rūgštis - produktas, gaunamas perdirbant natūralų gintarą, taip išlaikant jo naudingąsias chemines - fizikines savybes. Tai - mūsų pačių organizme sintetinamas, iš keturių anglies atomų ir dviejų rūgšties liekanų sudarytas ingredientas, kuris nesukelia alergijų ir per itin trumpą laiką atgaivina pavargusią, žalingų aplinkos veiksnių paveiktą veido odą. ODA kosmetikoje ši, di-karboksi rūgščių grupei priklausanti rūgštis, turi ypatingą reikšmę, nes ji – viena efektyviausių  medžiagų, suteikiančių odai ryškų energizuojantį, skaistinantį- jauninamąjį poveikį.

Procedūra su gintaro rūgštimi turi ypač gerą skaistinantį efektą, todėl labai tinka prieš svarbias šventes, taip pat jautriai, papilkėjusiai, dehidratuotai, elastingumą praradusiai odai.

ODA stimuliuojančios / skaistinančios procedūros teiraukitės ODA Klinikose Vilniuje ir Kaune arba pas savo ODA kosmetologę kitame mieste.

grįžti