Šiuo laikotarpiu būtina ypatinga rankų priežiūra

Žiemos sezonu nuo šalčio išsausėjusias, drėgmės stokojančias rankas bei nagų odeles dar labiau alina pasaulinės koronaviruso COVID-1pandemijos metu itin dažnai naudojami dezinfekciniai skysčiai. Nuolat dezinfekuojamos rankos sausėja, tampa pažeidžiamos, tad šiuo laikotarpiu reikia skirti ypatingą dėmesį sausos rankų odos priežiūrai. 

ODA maitinantis rankų kremas su sraigių koncentratu ir migdolų bei avokadų aliejais sukurtas efektyviai atstatyti odos drėgmės balansą, ją intensyviai maitinti ir minkštinti. Unikalus, intensyviai drėkinantis šios rankų priežiūros priemonės komponentas – sraigių koncentratas – turi ne tik drėkinančių, bet ir elastingumą didinančių, senėjimą stabdančių savybių. 

Sraigių koncentratas išgaunamas iš sraigių (Helix aspersa) sekreto (gleivių). Kosmetologijoje ši žaliava naudojama labai seniai. Teigiamas jos poveikis buvo pastebėtas Čilės sraigių auginimo fermoje, tiekiančioje produkciją Prancūzijos maisto pramonei. Potencialus teigiamas poveikis pradėtas tirti pastebėjus, kad susižeidus rankas, jos labai greitai užgydavo, darbuotojų rankų oda visuomet būdavo švelni ir minkšta.  

ODA intensyviai maitinančio (ir taip pat drėkinančio) rankų kremo formulėje naudojamas sraigių koncentratas – išgautas iš sraigių, auginamų ekologiniuose ūkiuose, specialiai maitinamų ekologiškomis daržovėmis, griežtai kontroliuojant pesticidų, herbicidų kiekius. Sraigių sekretas filtruojamas 2 kartus, tuomet stabilizuojama ir išgaunama žaliava, vadinama koncentratu. Jame gausu mukopolisacharidų, kurie suteikia odai apsaugines, drėkinančias savybes. Be to, jame yra natūralios glikolio rūgšties – ji atkuria natūralią drėgmės pusiausvyrą, regeneruoja, šviesina. Sraigių koncentrate yra alantoino, turinčio odą apsaugančias, raminančias funkcijas; taip pat elastino ir kolageno – komponentų, lemiančių odos stangrumą; amino rūgščių, vitaminų A, E, C, pasižyminčių antioksidacinėmis savybėmis.  

Be drėkinamųjų, maitinamųjų, atstatomųjų funkcijų, svarbu, kad rankų odos priežiūros priemonė būtų malonios tekstūros, natūralaus kvapo, greitai įsigertų, nepaliktų riebumo pėdsakų ant rankų. Tuo pasižymi ODA maitinamasis rankų kremas su sraigių koncentratu bei natūraliais augaliniais – migdolų ir avokadų – aliejais. Šio produkto sudėtyje nėra dažiklių. ODA laboratorijos atstovų teigimu, 50 ml šio rankų kremo vidutiniškai turėtų pakakti penkiasdešimčiai kartų. 

Apsaugokite savo rankas nuo neigiamo aplinkos poveikio, nepamirškite rankų kremą   (ne tik moterys, bet ir vyrai!) naudoti paraleliai su šiuo metu nuo kasdieninės higienos neatsiejamomis dezinfekuojančiomis antivirusinėmis priemonėmis. 

 

grįžti