Saugokime save ir aplinkinius: karantino metu uždaromos ODA klinikos, vykdoma tik e-prekyba, keičiamos siuntų pristatymo sąlygos

Lietuvoje paskelbus karantiną bei remiantis 2020 m. kovo 14 d. LR Vyriausybės nutarimu dėl prekybos vietų ir paslaugų tiekėjų veiklos suvaržymo, nuo kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val. uždaromos ODA klinikos Vilniuje ir Kaune. Informacija bus teikiama telefonu 8(686)88281.

ODA kosmetikos priemones galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Nuo kovo 16 d. iki kovo 30 d. Lietuvoje užsakymus pristatysime NEMOKAMAI.

Taip pat informuojame apie pasikeitusias siuntinių pristatymo sąlygas:

BEKONTAKTIS SIUNTŲ PRISTATYMAS.

Nuo 2020.03.16 (pirmadienio) pradedamas vykdyti bekontaktis pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.

Pristatymo procesas. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš šių būdų:

1. Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja Gavėją šalia siuntos.

2. Gavėjui atsisakius fotografuotis, jis šalia siuntos lipduko padeda savo asmens tapatybės dokumentą. Tuomet kurjeris su skeneriu nufotografuoja siuntą su dokumentu.

3. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

Informavimas. Apie proceso pasikeitimus privačius gavėjus informuosime vakarą prieš pristatymą ir pristatymo rytą. Papildomai informuosime verslo įmonių Gavėjus. Informuokite savo klientus apie bekontaktį pristatymą pateikdami informaciją Jūsų internetinėje svetainėje ir papildomai informuodami klientus el. paštu, SMS žinute ar kitais būdais.

Apribojimai. Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.

ATSISKAITYMAS UŽ PIRKINIUS TIK BANKO KORTELĖMIS (COD).

Nuo 2020.03.17 (antradienio) siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu galės atsiskaityti tik banko kortelėmis
Kurjeriai grynųjų pinigų laikinai nepriims. 
Kilus nesusipratimams pas Gavėją, kurjeriui suteikiama teisė nepalikti siuntos.

Visiems linkime sveikatos - saugokite save ir aplinkinius!

grįžti