Pigmentinės dėmes gydykite žiemą

Pigmentinės dėmės – odos pigmentacijos sutrikimo padarinys, atsirandantis dėl pigmento melanino pertekliaus organizme. Tai odos būkle, dažniausiai varginanti nesaikingai besilepinančiuosius kaitriais saulės spinduliais žmones. Įvairaus dydžio, formos ir spalvos dėmės neretai atsiranda veido, apykaklės, pečių, viršutinės nugaros dalies, rankų srityse.

 

Įprastai pigmentinės dėmės išryškėja vasarą, kai odą intensyviai veikia saulė. Tačiau problema niekur nedingsta ir šaltuoju metų laiku: šaltis, vėjas ir dideli temperatūrų skirtumai lemia sutrikusią odos drėgmės pusiausvyrą, oda ima šerpetoti, išsausėja – taip išryškėja pigmentinės dėmės. Pigmentinių dėmių atsiradimą skatina ir apsilankymai soliariumuose, įvairios odos procedūros, kaukės ir panašiai. Kartais pigmentinės dėmės išduoda įvairius sveikatos: kepenų, endokrininės sistemos, širdies, kraujagyslių, virškinamojo trakto sutrikimus, traumas arba nėštumą.

 

Žiema yra puikus metas šalinti pigmentines dėmes. Šaltuoju metų laiku odos neveikia intensyvi saulė, todėl galima deramai įvertinti atsiradusius įvairius odos pakitimus ir pasirūpinti odos būkle. Žiemos metu naudodami tinkamas ir efektyvias odos priežiūros priemones dėmėms šalinti bei odos imunitetui gerinti, vasarą pasitiksite be pigmentinių dėmių. Prieš šalinant pigmentines dėmes, reikėtų pasikonsultuoti su dermatologu, nustatyti išryškėjusių dėmių tipą, nustatyti dėmių atsiradimo priežastis, įvertinti sveikatos sutrikimų galimybę ir parinkti geriausią dėmių šalinimo metodą. Vienas veiksmingiausių – reguliarus aukščiausios kokybės kremų ir serumų naudojimas.

 

Pigmentines dėmes efektyviai šalina priemonės su pieno ir glikolio rūgštimis – jos šviesina dėmes, stiprina odą, veikia priešuždegimiškai. Šviesinamasis - balinamasis serumas ne tik šviesina dėmes, bet ir užkerta kelią susidaryti naujoms pigmentinėms dėmėms, spartina odos atsinaujinimo procesus. Rūpinantis oda, patartina naudoti ir atstatomuosius serumus, kurie lėtina melanino sintezę, lygina ir stangrina odą, šviesina pigmentines dėmes. Šalinant pigmentines dėmes, didesnį efektyvumą užtikrina prausikliai su pieno rūgštimis. Aktyvusis prausiklis su pieno rūgštimis lemia geresnį kremų ir serumų gerųjų savybių įsisavinimą. Ši odos priežiūros priemonė kruopščiai valo odą, ją drėkina ir skatina greitesnį ląstelių atsinaujinimą.

stylecraze.com nuotr.

grįžti