Veido odos priežiūra pirmosiomis dienomis po procedūros

“Parenkant procedūras, svarbu skirti individualų dėmesį kiekvieno kliento odai ir jos poreikiams. Kaip ir gydytojai, negali visiems savo pacientams skirti vieno gydymo, taip ir mes, kosmetologai, negalime visiems klientams pritaikyti identiškų procedūrų. Todėl prieš kiekvieną procedūrą labai svarbu yra kuo daugiau sužinoti apie kliento odą ir naudojamas priemones, vartojamus vaistus.” – pastebi ODA kosmetologė Justina Borkovska.

 

Beriamai odai labiausiai tinka veido valymo procedūros naudojant glikolio rūgštį, dehidratuota ir jautri oda reikalauja švelnesnių procedūrų, kurios padėtų atkurti drėgmės balansą odoje, šių problemų sprendimui reikėtų derinti pieno rūgšties cheminius šveitimus su alginatinėmis kaukėmis. Taip pat, pieno rūgtis puikiai tinka sprendžiant pigmentinių dėmių problemas. Anti-age problemų sprendimui ir greitam vizualiniam efektui rekomenduojame gintaro rūgšties šveitimus. Svarbu atsiminti, kad rūgščių stiprumą reikėtų didinti palaipsniui, pirmų procedūrų metu rekomenduojama atlikti švelniausias procedūras, tam kad susipažinti su kliento oda ir jos jautrumu.

           

Profesionalios procedūros kosmetologo kabinete yra labai svarbios rezultato pasiekimui, tačiau didelę įtaką rezultatui ir jo palaikymui turi kliento namų priežiūros rutina. Vienas iš pagrindinių kosmetologo vaidmenų kliento odos priežiūroje yra paaiškinti klientui, kaip reikia rūpintis savo oda namie. Po cheminių šveitimų klientui svarbu pabrėžti, kad kelias dienas jo oda bus jautresnė, nei įprastai, todėl trys dienas po procedūros ji reikalauja ypatingos priežiūros. Atsistatymo laikotarpyje klientas turėtų vengti stipriai maskuojančios dekoratyvinės kosmetikos, kuri kemša poras ir neleidžia odai kvėpuoti, kaip alternatyvą galima pasiūlyti klientui ODA maskuojamąjį jautrios odos kremą, kuris nekemša porų ir apsaugo odą, bei tuo pačių užmaskuoja odos paraudimą. Taip pat klientui svarbu pabrėžti, kad tris dienas po procedūros nerekomenduojama naudoti rūgštinių ir spiritinių priemonių. Atsistatymo laikotarpyje svarbu intensyviai drėkinti odą, bei maksimaliai apsaugoti ją nuo išorinių aplinkos veiksnių.

 

Klientas ne visada įvertina, jog odos priežiūra pirmosiomis dienomis po procedūros itin svarbi, siekiant išlaikyti ilgalaikį procedūros rezultatą. Būtent tam ODA laboratorija sukūrė tris profesionalios linijos kremus, kuriuos ne tik galite naudoti po procedūros, bet esant poreikiui, galėsite rekomenduoti savo klientams naudoti namuose, kad jie turėtų galimybę pirmąsias dienas po procedūrų  ir namie taisyklingai prižiūrėti odą bei išlaikyti procedūros metu gautą rezultatą.

 

Pirmasis - visų profesionalų pamėgtas ODA raminamasis apsauginis kremas. Jį Jūsų klientas gali naudoti tris pirmąsias dienas po procedūros. Jis ne tik nuramina kliento odą, tačiau papildomai atkuria odos drėgmės balansą. Sudėtyje esantis medetkų aliejus dezinfekuoja ir stabdo naujų bėrimų atsiradimą, o žalios arbatos ekstraktas apsaugo Jūsų kliento odą nuo žalingų aplinkos veiksnių.

- Kadangi ODA komanda stengiasi patenkinti visų klientų poreikius, itin dehidratuotai odai siūlome Intensyvaus veikimo drėkinantį kremą su alavijais, kurį galima naudoti atsistatymo laikotarpyje, bei kaip įprastą kremą kasdieniai odos priežiūrai. Šio kremo sudėtyje esantis alijošius ramina odą, bei atkuria sveikos odos drėgmės balansą, o cinko oksidas ir titano oksidas sukuria puikią apsauga nuo UV spindulių.

- Didžioji dalis klientų, kuriuos kamuoja spuogai, nežino kaip kovoti su jais namų sąlygomis, po procedūrų kurso. Todėl šiems klientams yra svarbu parinkti ne tik aktyvųjį prausiklį su rūgštimi, bet ir papildomai rekomenduoti regeneruojantį kremą nuo spuogų, kuris savo sudėtyje yra praturtintas glikolio rūgštimi.  Šis kremas Jūsų klientui namie padės slopinti uždegimą, naikinti spuogus ir stiprinti odos imunitetą. Svarbu nepamiršti pabrėžti, kad jį klientas gali pradėti naudoti tik praėjus trims dienoms po procedūros. 

grįžti