ALGINATO KAUKĖS – EFEKTYVŪS REZULTATAI ĮVAIRIŲ PROBLEMŲ SPRENDIMUI

Pasakoja UAB “ODA LT” įkūrėja ir direktorė Irena Jokšienė. 

„Alginato kaukės, tai puiki, profesionalams skirta priemonė, kuri padeda greitai pasiekti gerų rezultatų, norint nuraminti sudirgusią, dehidratuotą odą. Taip pat, šios kaukės puikiai tinka kaip atpalaiduojanti, raminanti, stangrinanti, skaistinanti, vėsinanti procedūra.

Rinkoje esančios įvairios alginato kaukės skiriasi ne tik savo sudėtimis, bet ir atlikimo technika. Tai priklauso nuo gamybos technologijų ir kokios medžiagos naudojamos šio produkto gamybai. Vienos jų - itin greitai stingstančios, o tai kosmetologui apsunkina pasiruošimą ir galimybę kokybiškai išmaišyti ir užtepti kaukės masę ant veido ar kūno odos."

ODA Alginato kaukės pagamintos taip, jog būtų patogios pasiruošimo etape: jas naudojant nereikia paskubomis ruoštis ir maišyti, o patekusios ant odos, alginato kaukės stingsta lėtai, suteikdamos klientui malonų vėsumo pojutį.”

ALGINATO KAUKIŲ PANAUDOJIMAS

Šios kaukės gali būti naudojamos kaip atskira procedūra, o taip pat, kaip baigiamoji sudėtinės procedūros dalis:

1. Gali būti naudojama po masažo;
2. po cheminio pilingo;
3. k
aip atskira procedūra, kuri gali būti sustiprinta veikliosiomis medžiagomis, įmaišant jas į

kaukės sudėtį arba aplikuojant ant veikliomis medžiagomis padengto odos ploto.

Alginato kaukes galima naudoti ne tik visam veidui, kaklui ir dekolte sričiai padengti, jas galima naudoti ir lokaliai: akių sričiai, lūpų-smakro, rankų ir kūno plotams.

DRĖKINAMOJI ALGINATO KAUKĖ

Drėkinamojoje alginato kaukėje esantis alginas, išgautas iš jūros dumblių, padeda išlaikyti odos drėgmę, ją ramina, stangrina, suteikia odai švelnumo pojūtį. Kaukėje esantis diatomitas ir jo sudėtyje esantis silicio dioksidas yra būtinas kolageno formavimosi procesui, todėl didėja odos elastingumas. Diatomito dalelės puikiai pašalina negyvas odos ląsteles ir išlygina odos paviršių.

Drėkinamoji alginato kaukė tinka visiems odos tipams, net ir labai sudirgusiai odai. Drėkinamosios alginato kaukės efektas išlieka keletą dienų ir padeda visiems prieš kaukę naudotiems produktams (kremams, serumams) pasiekti giliausius odos sluoksnius.

STIMULIUOJANTI ALGINATO KAUKĖ SU SPIRULINA

Kaukės sudėtyje esanti spirulina (Arthrospira platensis) kaupia biologiškai aktyvias medžiagas: baltymus, polifenolius, polinesočiąsias riebalų rūgštis omega-3;-6, vitaminus A, E, C, B1, B2, B3, B5, B6, B9, taip pat geležies, jodo, kalcio, natrio, kalio, vario, magnio, mangano, cinko, fosforo mineralus.

Dėka šių medžiagų poveikio, spirulina pasižymi antioksidacinėmis, priešuždegiminėmis, priešvirusinėmis savybėmis. Stimuliuojama kolageno sintezė, oda tampa stangresnė, drėgnesnė, mažinamos odos raukšlės, sumažėja ankstyvieji odos senėjimo požymiai. Kaukėje esantis alginas ir diatomitas drėkina, ramina, stangrina odą, suteikia jai elastingumo, pašalina negyvas odos ląsteles ir suteikia odai švelnumo pojūtį.

BALINAMOJI ALGINATO KAUKĖ SU VITAMINU C

Kaukės sudėtyje esantis vitaminas C apsaugo nuo uždegimo, mažina odos pigmentines dėmes, skaistina ją, todėl oda tampa šviesesnė ir baltesnė. Vitaminas C taip pat stumuliuoja kolageno sintezę, stiprina kapiliarų sienelių elastingumą, drėkiną ir stangriną odą, todėl tinka išsausėjusiai ir jautriai odai.

Vitaminas C yra puikus antioksidantas, todėl oda yra apsaugoma nuo neigiamo aplinkos poveikio. Kaukės sudėtyje esantys veiklieji ingredientai, veikia priešuždegimiškai, antimikrobiškai, antioksidantiškai, ramina, stangrina, drėkina, švelnina ir lygina odos paviršių.

grįžti