Gintaro rūgšties profesinė linija žiūrėti visus produktus

IŠSKIRTINĖ

IŠSKIRTINĖ
Žodis „gintaras“ reiškia „saugantis nuo ligų“. Šis unikalus, iš daugiau nei 40 cheminių junginių ir rūgščių sudarytas mineralas, jau nuo senų senovės naudojamas medicinoje kaip išskirtinis gydomasis perlas, kuris įveikia itin sudėtingas žmogaus organizmo ligas. Pati Gintaro rūgštis - produktas, gaunamas perdirbant natūralų gintarą, taip išlaikant jo naudingąsias chemines-fizikines savybes. Tai - mūsų pačių organizme sintetinamas, iš keturių anglies atomų sudarytas ingredientas, kuris nesukelia alergijų ir per itin trumpą laiką atgaivina pavargusią, žalingų aplinkos veiksnių paveiktą veido odą. ODA kosmetikoje ši, dikarboksi rūgščių grupei priklausanti rūgštis, turi ypatingą reikšmę, nes ji – viena efektyviausių medžiagų, suteikiančių odai ryškų jauninamąjį poveikį.

ODA Gintaro rūgšties monopilingas – brandžiai ir su pirmaisiais senėjimo požymiais susiduriančiai odai tinkanti procedūra, padedanti įveikti tokias problemas kaip raukšlės, suglebusi bei skaistumą praradusi oda. Ši ODA procedūra efektyvų poveikį suteikia ne tik veido, bet ir rankų odai. Tai - jauninantis, greitas, ilgalaikis rezultatas pavargusiai odai.

LAIKO PATKRINTA

LAIKO PATKRINTA
Gydytojas Anatolijus Malovičko apie gintarą yra pasakęs: “Vargu, ar kuris kitas gamtinis vaistas gali būti toks veiksmingas pačiais įvairiausiais atvejais.“ Neveltui ir pati Gintaro rūgštis naudojama inkstų, žarnyno, kraujotakos ligų gydymui, o ODA kosmetikoje tai - išskirtinis jaunystės ir grožio šaltinis veido odai. Ši rūgštis – patikima, saugi, optimalų odos gyvybinių funkcijų rėžimą užtikrinanti Jūsų darbo priemonė.

VEIKSMINGA

VEIKSMINGA
Natūralus gyvųjų organizmų medžiagų apykaitos produktas, Gintaro rūgštis, daugiausiai veikia paviršiniame odos sluoksnyje – epidermyje. Tokiu būdu šis veiklusis komponentas suardo ryšius tarp negyvųjų odos ląstelių, korneocitų, skatina naujų ląstelių proliferaciją bei atkuria sveiką odos būklę. Gintaro rūgštis taip pat atveria poras ir padidina odos pralaidumą kitų produktų veikliesiems ingredientams, naudojamiems rūgštinio odos šveitimo metu. Būtent dėl šios priežasties pastebimą efektą galima matyti iškart po ODA Gintaro rūgšties monopilingo. Tai – pati greičiausia, sėkmingai odos senėjimo procesus įveikianti procedūra.

Mes siūlome unikalų jauninamąjį monopilingą, kuris:

 • suteikia odai stangrumo, elastingumo, šviesina, skaistina, drėkina odą
 • užtikrina paprastą procedūros kontrolę, kadangi Gintaro rūgšties liniją sudaro tik viena, pati saugiausia ir veiksmingiausia rūgšties koncentracija
 • tonizuoja, atgaivina odą
 • suteikia galimybę per itin trumpą laikotarpį pasiekti iškart matomą rezultatą.
EFEKTYVI

EFEKTYVI
ODA Gintaro rūgšties odos šveitimas – viena saugiausių neinvazinių odos procedūrų, kuri nepažeidžia odos bei suteikia iškart pastebimus rezultatus. Tai – antialerginė, veiksminga, visapusišką darbo apsaugą užtikrinanti procedūra. Klinikiniais tyrimais įrodyta, jog Gintaro rūgštis:

 • pasižymi antikuperoziniu poveikiu, todėl veikdama į kraujagyslių sienelių elastingumo mechanizmą, stangrina odą
 • lygina smulkias mimikos raukšleles bei įsisenėjusias raukšles
 • atkuria odos drėgmės pusiausvyrą, pašalina edemas paakių srityje
 • stiprina deguonies įsisavinimą ląsteliniame lygyje; tokiu būdu oda nuolat prisotinama deguonimi
 • gerina mikrocirkuliacijos procesus odoje
 • neutralizuoja didelį spektrą laisvųjų radikalų, apsaugodama odą nuo žalingo aplinkos poveikio
 • blokuoja uždegiminius procesus
 • reguliuoja melanino apykaitą, todėl puikiai tinka sutrikus pigmentacijos procesams

ODA Gintaro rūgšties efektas – sveika, atjaunėjusi Jūsų kliento oda.