Blakstienų laminavimas

Siekiančios aplinkinius žavėti natūraliu įvaizdžiu vis dažniau renkasi blakstienų laminavimą, o ne priauginimą. Sveikos, ilgos ir tankios blakstienos leidžia kerėti žvilgsniu ir jaustis itin moteriškai.

Blakstienų laminavimą sudaro trys etapai: blakstienų parietimas arba pakėlimas, prisotinimas medžiagomis ir dažymas.

Tai procedūra, kurios metu blakstienos papildomos vitaminais, įvedamas hidrolizuotas keratinas ir kolagenas. Šios priemonės stiprina, maitina, drėkina blakstienas iš vidaus. Nėra naudojami jokie prilipdomi svetimkūniai, todėl nereikės jaudintis, kad ant paakių gali nukristi dirbtinių plaukelių. Po procedūros blakstienos atrodo storesnės, pilnesnės, akys atrodo plačiau atvertos, o žvilgsnis išraiškingas. Atliekant laminavimą blakstienos yra užriečiamos ir pakeliamos. Poveikis išlieka iki 2 mėnesių, tam įtakos turi blakstienų augimo greitis, jų būklė iki procedūros, priežiūra ir hormonai. Naudojamos priemonės padeda atgaivinti, pamaitinti jūsų natūralias blakstienas, dingsta jų įtrūkimai ir nelygumai. Tai lyg blakstienų SPA.

Priežiūra po procedūros paprasta – pirmąją dieną po blakstienų laminavimo reiktų vengti vandens, neliesti, netrinti ir nevalyti su kosmetikos priemonėmis. Praėjus parai po procedūros galima naudoti įprastas kosmetikos priemones, maudytis, eiti į pirtį ar soliariumą. Laminuotas blakstienas galima dar labiau išrykinti akių tušu, tačiau svarbu pasirinkti švelnias makiažo valymo priemones, kad meistrės atlikto darbo nesugadintų stiprios cheminės valiklio medžiagos.

ODA klinikos specialistės užtikrins, kad po šios grožio procedūros atrodysite puikiai ir ilgai džiaugsitės kokybišku rezultatu.

Kaina

69,00 €
Užsirašyti vizitui

Procedūros

Specialistai


Naujienos