Visos kojos depiliacija

Lygios ir švelnios kojos – kiekvienos moters pasididžiavimas. Kojų depiliacija vašku arba cukraus pasta leis džiaugtis šiuo pojūčiu ilgiau nei įprastas skutimas peiliuku ar putomis. Be to depiliacijos metu išraunant plaukelius vėliau jie atauga plonesni ir ne tokie tankūs.

Depiliacija su šiltu vašku atliekama užtepant vašką ant odos, palaukiama, kol sustings ir tuomet jis pašalinamas plėšiant staigiu judesiu prieš plauko augimo kryptį. Plaukas pašalinamas su visu svogūnėliu, o tai leidžia ilgiau džiaugtis lygia oda.

Depiliacija cukraus pasta laikoma mažiau skausminga, kadangi šia mase apveliami tik plaukeliai, nedirginamas odos paviršius. Plaukeliai raunami pagal jų augimo kryptį, nėra  o tai leidžia geriau išvengti jų įauginėjimo.

Po depiliacijos nerekomenduojama bent tris dienas degintis saulėje, soliariume, maudytis baseine, atviruose vandens telkiniuose ar pirtyje. Po depiliacijos pirmąją dieną neprauskite odos ir nenaudokite kosmetikos, išskyrus priemones, kurios skirtos naudoti po depiliacijos. Jei plaukeliai po procedūros linkę įaugti – pasikonsultuokite su ODA specialistais, kurie parekomenduos geriausias priežiūros priemones.

Kaina

30 - 40 €
Užsirašyti vizitui

Procedūros

Specialistai


Naujienos

Kosmetologai dirbantys su Oda profesionalia kosmetika