Bikini zona (pilna) depiliacija

Populiariausios priemonės bikini depiliacijos atlikimui yra karštas vaškas arba cukraus pasta.

Naudojant šiltą vašką, jis yra užtepamas ant odos, palaukiama, kol sustings ir tuomet pašalinamas staigiu judesiu prieš plaukų augimo kryptį. Plaukas pašalinamas su visu svogūnėliu, o tai leidžia ilgiau džiaugtis lygia oda.

Depiliacija cukraus pasta laikoma mažiau skausminga, kadangi šia mase apveliami tik plaukeliai, nedirginamas odos paviršius. Plaukeliai raunami pagal jų augimo kryptį, o tai leidžia geriau išvengti jų įauginėjimo.

Prieš procedūrą leiskite plaukeliams ataugti bent 2-3 savaites. Jei jie bus per trumpi – procedūros gali būti neįmanoma atlikti arba dalis plaukelių liks neišpešti.

Po depiliacijos neplaukite vandeniu ir netepkite kosmetinių priemonių ant nudepiliuotų vietų. Galite naudoti tik tokias, kurios skirtos naudojimui po depiliacijos. Bent tris dienas venkite tiesioginių saulės spindulių, neikite į soliariumą. Tris dienas nesinaudokite pirtimis, baseinais ir natūralaus vandens telkiniai. Jei plaukeliai linkę įaugti – naudokite specialias priemones po depiliacijos, kurios minkštins odą ir lengvins priežiūrą.

Kaina

25 - 30 €
Užsirašyti vizitui

Procedūros

Specialistai


Naujienos

Kosmetologai dirbantys su Oda profesionalia kosmetika