1111111111111111111111111111111111111111111111111 Veido odos valymas

Veido odos valymas

Procedūra atliekama naudojant AHA rūgščių produktus. AHA rūgštys suminkština odą, padeda pašalinti negyvų ląstelių sluoksnį , o tai stimuliuoja ląsteles gilesniuose odos sluoksniuose (regeneraciją). Dėl to, oda tampa sveikesnė, standesnė ir stangresnė.Taip pat priešuždegimiškai veikiamos uždegiminės vietos.Veido valymas yra kombinuojamas kartu su mechaniniu odos valymu arba ultragarsu.

Procedūros metu efektyviai pašalinamos negyvos odos ląstelės, ekstrakcijos metu pašalinami komedonai, paskatinama odos regeneracija, priešuždegimiškai veikiama oda, stiprinamas jos imunitetas. Veido odos uždegimai veikiami ne tik odos paviršiuje, bet ir gilesniuose odos sluoksniuose. Oda įgauna geresnį imunitetą ir sveikos odos spalvą.

Procedūros metu:

  •          Atliekamas demakiažas.
  •          Rūgštinis pylingas su AHA rūgštimis, kuris parenkamas procedūros metu pagal odos tipą.
  •          Mechaninis odos valymas, kuris taip pat gali būti derinamas su ultragarsu.
  •          Į odą įvedami specialistės parinkti serumai.
  •          Prieš baigiant procedūrą aplikuojama kaukė.

Ši procedūra yra rekomenduojama, kai odą vargina spuoguotumas ir aknė, ji yra jautri, sausa ar  raustanti. Kuomet norima ją paskaistinti, sustangrinti, atsikratyti esamų pigmentinių dėmių. Kai poros užsiteršusios arba koreguojant raukšles, naikinant randus.

Šios procedūros metu naudojamos profesionalios priemonės, kurios padeda kovoti su iškilusiomis  problemomis tiek odos paviršiuje, tiek gilesniuose odos sluoksniuose.

 

Kaina

1 val.
42,00 €
Užsirašyti vizitui

Procedūros


Naujienos

Kosmetologai dirbantys su Oda profesionalia kosmetika