Jauninanti veido odos procedūra

Jauninanti procedūra yra efektyvi suglebusiai, elastingumą ir stangrumą praradusiai odai bei esant ryškesnėms raukšlėms, pigmentacijai  ir drėgmės trūkumui. Procedūros metu naudojami Gintaro rūgties linijos produktai, kurie stimuliuoja energijos gamybą ląstelėse, skatina jų regeneraciją ir aktyvina įmūninę sistemą. Oda paveikiama ne tik paviršiuje, bet ir gilesniuose sluoksniuose.

Gintaro rūgštis –  itin gerai nuvalo negyvas ląsteles nuo odos paviršiaus. Ji pasižymi efektyviu stangrinamuoju poveikiu: skatina odos elastingumą ir stiprina imunitetą, stipriai stimuliuoja kolageno sintezę. Todėl  gerėja odos stangrumas, tonusas, veido spalvos vientisumas.

Procedūros metu:

  • Atliekamas demakiažas.
  • Atliekamas rūgštinis pilingas su gintaro rūgštimi –  nušveičiamos negyvos odos ląstelės, nuvalomi odos nešvarumai ir riebalai. Todėl naudojami produktai geriau įsigeria į odą ir veikia stipriau.
  • Procedūros metu naudojamas hialurono rūgšties koncentratas ir alginatinė kaukė, kurie stipriai sulaiko drėgmę odoje, suteikia odai stangrumo, raukšlės tampa mažiau matomos.

Procedūra ypač efektyvi ir veiksminga išsausėjusiai, brandžiai odai. Ji ypač giliai drėkina, atstato odos elastingumą, pastebimai sumažina smulkias raukšleles, oda tampa skaisti, švelni ir glotni.

Kaina

1 val.
42,00 €
Užsirašyti vizitui

Procedūros

Specialistai


Naujienos

Kosmetologai dirbantys su Oda profesionalia kosmetika