Karpų šalinimas rūgštimi

Karpos - virusinis susirgimas, kuomet odoje atsiranda baltos ar šviesiai pilkšvos spalvos nelygiu paviršiumi mazgelių, vešint epidermiui ir speneliniam dermos sluoksniui. Užsikrečiama tiesioginio kontakto būdu, per pažeistą odą, nors galima užsikrėsti ir per daiktus. Naujai atsiradusios karpos signalizuoja apie susilpnėjusią imuninę sistemą ir yra rodiklis, kad laikas pasirūpinti savo sveikata.

 

Svarbu tinkamai pasirūpinti karpų gydymu, neužsiimti savigyda, kadangi karpos, priklausomai nuo jas sukėlusio viruso, yra skirstomos į 5 tipus: padų karpas, paprastąsias karpas, plokščiąsias arba jaunatvines karpas, epidermiosplazija, smailiagalės kondilomos. Kartais su karpomis maišomos ant veido atsiradusios papilomos ar keratozės. Karpos dažniausiai nėra pavojingos, tačiau gali sukelti estetinių ar funkcinių nepatogumų, būti skausmingos ir mažinančios gyvenimo kokybę (pvz. padų srityje).

Specialistas įvertinęs odos darinio išvaizdą, pobūdį paskirs jums tinkamiausią gydymą, kad būtumėte patenkinti rezultatu, o gydymas nekeltų ilgalaikių nepatogumų. Karpų šalinimas rūgštimi yra konservatyvus metodas leidžiantis jas pašalinti efektyviai ir sukeliant kuo mažiau diskomforto. Kitaip nei chirurginis gydymas, šalinimas su organinėmis AHA rūgštimis, trunka ilgiau, tačiau suteikia galimybę pacientui neiškristi iš įprasto gyvenimo ritmo. Rūgštis leidžia nusluoksniuoti odos sluoksnius, įsiskverbti giliai ir sunaikinti viruso židinį. Tuo pačiu karpų šalinimas rūgštimi leidžia maksimaliai išsaugoti gretimus sveikus odos audinius, jiems nepakenkti. Tai pažangus ir saugus gydymo metodas leidžiantis džiaugtis puikia išvaizda ir savijauta. Reikiamą procedūrų kiekį nustato gydytojas-specialistas.

Kaina

25,00 €
Užsirašyti vizitui

Procedūros


Naujienos

Kosmetologai dirbantys su Oda profesionalia kosmetika