ODA AKTYVUSIS PRAUSIKLIS su glikolio rūgštimi 10% 200ml

Grįžti į sąrašą

Dvejopos paskirties priemonė, skirta giliai išvalyti odą.

23,00 €

ODA Aktyvusis prausiklis su 10% glikolio rūgštimi.

Dvejopos paskirties priemonė, giliai išvalanti veido odą. Dėl sudėtyje esančios organinės Glikolio rūgšties ir Gliukonolaktono, prausiklis turi šviesinančių, stangrinančių bei odos atsparumą stiprinančių savybių. Nuolat naudojant prausiklį, atkuriama sveikos odos drėgmės pusiausvyra, oda tampa elastingesnė. Skirtas probleminei veido odai.

Tepti ant sausos odos ir švelniai masažuoti sukamaisiais judesiais 1-2 min., ryte ir vakare. Po to kruopščiai nuplauti vandeniu.

Du kartus per savaitę prausiklį galima naudoti ir kaip kaukę. Prausikliu gerai nuplaukite veidą, švelniai nusausinkite odą. Po to dar kartą užtepkite prausiklio ir palaikyti 7 - 10 min. Nuplovę priemonės likučius vandeniu, padenkite veidą ODA kremu.

Prausiklio sudėtyje esanti Glikolio rūgštis gali sukelti lengvą odos perštėjimą. - Tai normali odos reakcija į Glikolio rūgštį. Naudokite šį prausiklį ir po odos šveitimo rūgštimi procedūros praejus 3- 4 dienoms. Saugoti akis ir akių sritį.

Aqua, Glycolic Acid, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Gluconolactone, Salicylic Acid, Xanthan Gum, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol.

Įvertinimas 
2019-01-10

Tobulas

Tai tikrai tobuliausia priemonė, kokią esu naudojusi, dar niekada nesu turėjusi tokios lygios ir gražios odos, rezultatai matosi jau po mėnesio! Dievinu šį prausiklį!

 • 2 iš 2 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.
Įvertinimas 
2018-07-04

Super produktas

Ir aš prisidedu prie pagyrų, kad šis prausiklis yra stebuklas kovojant su spuogais! Naudoju kaip prausiklį ir kaip kaukę ir negaliu atsidžiaugti rezultatais, mano probleminė oda labai atsigavo, prausiklis, nors ir su rūgštimi, visai nesausina odos, o ją skaistina ir gydo, super.

 • 8 iš 8 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.
Įvertinimas 
2017-09-19

Dingo visi spuogeliai

Prausiklį man pasiūlė kosmetologė, iš karto ėmiau 10%, nes nesusitvarkiau su įvairiais spuogais - paaugliškais, dideliais ir skausmingais, mažiukais baltais, tokie buvo pradėję atsirasti, kur lengvai spaudžiasi, tai rankos ir linkdavo juos vis paspaudinėti, bet nebegalėjau jų pakęsti. Prausiklio konsistencija man buvo neįprasta, gana skystas, rūgštis šiek tiek graužė, bet man patiko, kad kažkas jaučiasi. Didelių vilčių nedėjau, nes neatrodė, kad nuplauna man visą odą labai švariai. Bet dabar negaliu nustoti jo pirkti, netgi bijau naudoti kažką kitą, nes tokios odos dar nesu turėjusi. Nebeliko visiškai jokių spuogų, oda švari ir lygi, nyksta randeliai po mano viso gyvenimo kovos su spuogais. Esu begalo patenkinta! Nors kaina šiek tiek didoka, bet kaip sakant, kai produktas tikrai padeda, pirk nepirkęs tuos pigius, naudos nebus vis tiek - geriau vienas, bet iš tiesų padedantis ir juk ne pėdas su juo plaunu, o veidą. :D Iš visos širdies rekomenduoju, pati esu išbandžiusi įvairiausių prausiklių, bet tik šitas paliko akivaizdžius rezultatus ir kas svarbiausia ilgalaikius. Jau du metus galiu džiaugtis gražia veido oda!

 • 15 iš 15 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.
Įvertinimas 
2017-05-25

oda

Tiesiog tobulas.. atrodo dienomis mazeja yra randeliai ir svieseja, oda lygesne, sviesesne.. mano pirmasis produktas is visu kitu isbandytu, kurio rezultatai tokie akivaizdus ir greiti!!!

 • 7 iš 7 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.
Įvertinimas 
2017-03-28

NUOSTABU

ODA kosmetika naudoju jau beveik 5 metus. Tikrai nesiruošiu jos į nieką keisti. Ir prolemas sprendžia, ir grožio suteikia, ir prieš senatvę kovoja;) Ar gali būti geriau?

 • 3 iš 3 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.
Įvertinimas 
2017-03-09

Prausiklis

Galiu tik pritari daugumos nuomonei,kad šis prausiklis ne tik nuostabus,jis tikras STEBUKLAS. Naudoju jau ne vieną menesį,ir tikrai naudosiu jį ir toliau:))

 • 2 iš 2 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.
Įvertinimas 
2016-08-17

:)

Tiesiog tobulas.. gaila tik kad anksciau jo neaptikau, nes bereikalingai isvaisciau daugybe pinigu eidama pas kosmetologes, po kuriu rezultatas net nebudavo toks geras kaip po poros savaiciu sio prausiklio naudojimo, butinai uzsisakysiu visa linija :)

 • 10 iš 10 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.
Įvertinimas 
2016-07-26

Vytaute

Ar bėrimai, ar nuo saulės šerpetojimas, ar šiaip dulkės - viską sutvarko. Tapau priklausoma! :))

 • 6 iš 6 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.
Įvertinimas 
2016-02-16

Prausiklis

Esu labai patenkinta šiuo prausikliu. Berimai isnyko po dviejų savaičių naudojimo.

 • 5 iš 5 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.
Įvertinimas 
2016-02-01

Labai patenkinta

Oda pagerėjo jau po savaitės,o ne po 3-4 mėn naudojimo. labai geras produktas. Kol kas pabandžiau tik šį, įsivaizduoju, kad naudojant visą liniją rezultatai būtų dar geresni.

 • 5 iš 5 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.
Įvertinimas 
2016-01-26

Nuostabus produktas

Naudoju ir naudosiu !!!!

 • 1 iš 1 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.
Įvertinimas 
2015-12-26

Susitvarkė visi bėrimai

Naudoju šį prausiklį - kaukę kasdien, rezultatas puikus - dingo visi smulkūs bėrimai bei spuogeliai. Maskuojančių priemokių naudojimas nebeteko prasmės. Taip pat nebereikalingos jokios kitos papildomos kaukės, nes tai yra 2 produktai viename.

 • 18 iš 18 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.

Rašyti atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą
ODA AKTYVUSIS PRAUSIKLIS su glikolio rūgštimi 10% 200ml

ODA AKTYVUSIS PRAUSIKLIS su glikolio rūgštimi 10% 200ml

Dvejopos paskirties priemonė, skirta giliai išvalyti odą.