Manufacturers

Specials

Suppliers

Blog navigation
 • Gintaro rūgštis – pagalba kovojant su rudenį išryškėjusiais priešlaikinio odos senėjimo požymiais
  Gintaro rūgštis – pagalba kovojant su rudenį išryškėjusiais priešlaikinio odos senėjimo požymiais
  17 Views

  Kiekvieną rudenį savo veido oda besirūpinančios moterys ieško naujų būdų, padėsiančių užkirsti kelią saulės vonių sezono iššauktiems pirmiesiems odos senėjimo požymiams. Tačiau kosmetologai primena, kad norint išsaugoti jauną ir sveiką odą nedera laukti pirmųjų raukšlių – savo oda būtina pasirūpinti iš anksto. Dėl to šiuo metu specialistai vis dažniau rekomenduoja šiuolaikinę jos priežiūros alternatyvą – odos senėjimą stabdančią organinę gintaro rūgštį.

  Read more
 • Streso iššaukta aknė: kaip gydyti ir kodėl nevalia numoti ranka
  Streso iššaukta aknė: kaip gydyti ir kodėl nevalia numoti ranka
  53 Views

  Suintensyvėjusius paauglių odos bėrimus gali lemti ne vien brendimo laikotarpis – lygiai taip pat juos gali išprovokuoti rudenį pasibaigęs aknę slopinusių saulės vonių sezonas bei su mokslo metais sugrįžęs stresas. Aknės nualinta oda paaugliams kelia ne tik diskomfortą, bet ir nepasitikėjimą savimi. Nors tarp tėvų vis dar yra paplitusi nuomonė, kad brendimo laikotarpiu atsiradusius spuogus paaugliai gali išaugti, kosmetologai tai neigia – leidus bėrimams įsisenėti, vėliau kovoti su odos...

  Read more
 • Suintensyvėję odos bėrimai rudenį – kaip tam užkirsti kelią?
  Suintensyvėję odos bėrimai rudenį – kaip tam užkirsti kelią?
  102 Views

  Nors daugiau nei 90 proc. žmonių susiduria su odos bėrimo keliamu diskomfortu, didžioji dalis yra linkę vasarą atsipalaiduoti – besimėgaujantys saulės voniomis laikinai sumažina veido odos bėrimą, tačiau jau ankstyvą rudenį jiems tenka susidurti su odos dehidratacija bei aknės paūmėjimu. Kosmetologai į aknę linkusią odą turintiems žmonėms pataria nedelsti ir iš anksto pasirūpinti tinkama odos higiena.

  Read more
 • Sugrąžintas privalomas veido kaukių dėvėjimas – kaip pasirūpinti jų išvarginta oda?
  Sugrąžintas privalomas veido kaukių dėvėjimas – kaip pasirūpinti jų išvarginta oda?
  171 Views

  Vis dažnesnės kalbos apie artėjančią antrąją koronaviruso bangą primena nuo kovo mėnesio Lietuvoje įsivyravusį karantiną, kurio metu vis daugiau žmonių po kasdienio kaukių dėvėjimo pradėjo skųstis odos išsausėjimu bei neįprastais išbėrimais. Nuo šeštadienio Lietuvoje bus sugrąžintas privalomas kaukių dėvėjimas uždarose patalpose, todėl šiandien į kosmetologus kreipiasi vis daugiau nerimaujančių ir iš anksto pasirūpinti savo oda norinčių žmonių. Kosmetologai ramina, kad dėvint kaukes įmanoma...

  Read more
 • Rūgštinės kosmetikos naudojimas vasaros sezonu – profesionalai ragina nesiklausyti vyraujančių mitų
  Rūgštinės kosmetikos naudojimas vasaros sezonu – profesionalai ragina nesiklausyti vyraujančių mitų
  42 Views

  Nors Lietuvoje stipriai paplitusi nuomonė, kad vasaros metu derėtų vengti rūgštinės kosmetikos, įvairūs kosmetologai pataria šių priemonių neatsisakyti – šiuo sezonu galima džiaugtis vitaminu D ir lepinti savo odą rūgštimis praturtinta kosmetika, kuri ne tik padeda išvengti aknės, bet ir apsaugo nuo pavojingų UV spindulių.

  Read more
Showing 1 to 5 of 5 (1 Page)