-35%

Reduced price! O.D.A. AKTYVUSIS PRAUSIKLIS su glikolio rūgštimi 10% View larger

ODA ACTIVE CLEANSER with glycolic acid, 10% 200 ml

18,85 €

29,00 €

The dual-purpose, deep cleanser was designed for the daily care of acne-prone skin. Due to organic glycolic acid and gluconolactone, the cleanser has lightening, firming, and protection-enhancing properties. Regular use of the cleanser restores the natural moisture balance and elasticity.

For the best results, use the cleanser as a mask 1-2 times a week.

Active components

Glycolic is the smallest molecular weight alpha hydroxy acid (AHA). It helps other active ingredients  penetrate through the top layer of the epidermis, removes dead cells, and stimulates regeneration processes. Glycolic acid also regulates the skin's moisture balance and restores elasticity and firmness.

Gluconolactone is a polyhydric acid which strengthens the skin’s barrier, helps maintain its moisture, and stimulates the synthesis of collagen and elastin, which makes the skin more elastic and firmer.

Salicylic acid is a beta hydroxy, known for its keratolytic properties. It helps remove thickened skin cells and aids the regeneration processes. Salicylic acid is suitable for acne-prone skin.

Sodium cocoamphoacetate is a mild amphoteric surfactant that gently removes accumulated dirt without irritating the facial skin.

 • Cleanses
 • Stimulates
 • Beautifies

Use twice a day - morning and evening. Apply to dry skin and gently massage in circular motions for 1-2 minutes. Wash off thoroughly with water.

Active Glycolic Cleanser can also be used as a mask twice a week.

This Cleanser contains Glycolic acid, which can cause itching at the beginning of use, which usually passes after repetitive use, as directed. It is also recommended as a follow-up therapy after chemical peeling procedures, use the cleanser after 3-4 days..

Protect eyes and mouth area.

Aqua, Glycolic Acid, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Gluconolactone, Salicylic Acid, Xanthan Gum, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol.

Grade 
01/31/2023

Oda

Gal ir veiksmingas,bet produktas labai skystas,noretusi daugiau tirstesnes konsistencijos,labiau gelines.

 • 0 out of 1 people found this review useful.
Grade 
11/10/2022

Nesu turėjusi tokio gerumo prausiklio

O kad jį būčiau atradus anksčiau... Negaliu patikėti ,mano oda žymiai pagerėjo vos per 3 prausimus . Šis prausiklis vertas visų pagirimų. Jis nuostabus ir pristatymas labai greitas!

Grade 
08/09/2022

Liuksiškas!

Tikrai siūlau išmėginti! Buteliuko užtenka ganėtinai ilgam, galima naudoti kaip ir kaukę porą kartų į savaitę. Kartu su regeneruojamu kremu iš odos, pasiekiau neblogų rezultatų. Manau ši kosmetinė priemonė padeda valdyti aknę, o kremas taip pat padės ir lyginti odą. Po mėnesio naudojimo oda tapo lygesnė- po aknės likę duobučių randeliai tapo mažiau pastebimi. Manau laikui bėgant išsilygins. Esu naudojusi ir be kremo, taip pat buvo padėję, tačiau su kremu matau geresnius rezultatus, tad siūlau įsigyti ir Odos kremą(regeneruojantį parduodamą indelyje). Be to, žinutė mergaitėms kovojančioms su akne - tu vis tiek labai graži ir neleisk tiems spuogeliams gadinti santykio su savimi ir savo gyvenimu. Įveiksi šią ligą anksčiau ar vėliau- nepasiduok, o kol kas džiaukis gyvenimu ir būk dėkinga šitame momente! Ir niekada nepamiršk kremo nuo saulės!!!!!!!!!!!!!❤

 • 5 out of 5 people found this review useful.
Grade 
07/08/2022

Tobulas

Naudoju šį prausiklį jau daug metų ir nekeišcio jo į nieką ????.

Grade 
04/29/2021

Super Prausiklis

Esu išbandžiusi beveik visą ODA produkciją riebiai spuoguotai odai. Nors man jau beveik 39 m. bet odos problemos kamuoja labiau nei paaugles. Šį prausiklį naudoju daugiau kaip metai. Ir galiu pasakyti jog jis puikiai veikia. Svarbiausia jog gerai nuvalo veidą, mažina naujų spuogų susidarymą, kas man labai patinka. Jaučiasi šioks toks graužimas, bet spuoguotai odai to ir reikia. Galėtų būti ir dar stipresnis. Pagerėjimas ateina palaipsniui, kantriai, kiekvieną vakarą jį naudojant. Spuogų mažėja, oda skaistėja. Džiaugiuosi jį atradusi. Tobulas.

 • 1 out of 2 people found this review useful.
Grade 
01/06/2021

Labai geras prausiklis!

Naudoju prausiklį jau trečias mėnuo ir rezultatai tikrai akivaizdūs. Po pirmo mėnesio naudojimo spuogelių išties sumažėjo, sumažėjo ir naujų atsiradimo kiekis. Tačiau pilnai juos išėjo pašalinti naudojant kartu su ODA regeneruojamuoju kremu. Su akne kovoju kelerius metus ir per ši laikotarpį nebuvau radusi nieko tinkamo tiek piniginės, tiek savo odos atžvilgiu, todėl negaliu apsakyti, kaip džiaugiuosi šių dviejų priemonių efektyvumu!

 • 2 out of 3 people found this review useful.
Grade 
12/07/2020

Labai geras prausiklis

Naudojuosi šia priemone apie 1 m. ir esu labai patenkinta. Ši priemonė nesukelia jokio tempimo jausmo ar šerpetojimo. Ideali mano odai. Po jos oda jaučiasi švelni ir atsigavusi. :) Džiaugiuosi atradusi šį prausiklį!

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
05/15/2020

Fenomenas!

Tai mano atradimas! Naudoju jau penktą buteliuką ir jau turiu du buteliukus ateičiai :). Labai veiksmingas, visiškai bekvapis, bespalvis (nedirgina odos), labai gera sudėtis. Kas svarbiausia - daugelis stiprių prausiklių sausina veido odą, o po šio nesijaučia net veido tempimo, visiškai nesausina veido odos. Rezultatai pasimatė po maždaug pirmojo buteliuko, pokyčiai reikalauja daug atsakingo, kruopštaus darbo su veido oda:). Labai padeda suvaldyti cistinę aknę. Taip pat, merginoms kurias kankina skausmingi cistiniai spuogai (papulės) - rekomenduoju pagerti alaus mielių tabletes:).

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
04/28/2020

Tobula priemonė vyriškai odai

Priemonę naudoju jau 6 mėn. Rezultatas jau po savaitės. Kartu naudoju ir kremą probleminiai odai. Rezultatas tobulas. Pasikeitimus pastebi net aplinkiniai. Rekomenduoju

Grade 
01/17/2020

Mano mylimiausias

Superinis! Mano oda mišri, T zona riebi bei probleminė, kankina nuolatinis smakro bėrimas. Įsigijau šį prausiklį ir likau be galo sužavėta. Nesu bandžiusi efektyvesnės priemonės, o jų esu išbandžius tikrai daug. Įpusėjau jau antrą buteliuką, mano odos būklė pradėjo akivaizdžiai gerėti, poros traukiasi, bėrimų jau nebeliko. Tobulai džiovina naujus spuogelius panaudojus prausiklį kaip kaukę. Naudoju kartu su Oda pro kremukais.

Grade 
01/04/2020

Oda prausiklis rūgštinis

Tik pradėjus naudoti, supratau, ką reiškia pamiršti apie Spuogus! Oda švelni, atsigavus, net spalva pagyvina! Super

Grade 
11/13/2019

Prausiklis

Pats geriausias prausiklis! Perku jį nuolat ir džiaugiuosi rezultatais. Oda susitvarkė: nėra spuogelių, oda pasidarė lygesnė ir švytinti, nepleiskanoja ir nesausėja.

Grade 
09/11/2019

Prausiklis

Praisiklis labai geras. Atsiradus spuogams ant veido, nors ju nebuvo labai daug, pradejau dometis kaip ju atsikratyti. Rezultatas pasijaute jau patepus 2 kartus. Nenaudoju jo kiekviena diena, bet kai pastebiu, kad atsirado spuogas, kelis vakarus is eiles pasitepu. Norint tureti gerus rezultatus, reikia prausikli nauditi reguliariai.

Grade 
07/20/2019

Rekomenduoju!

Iki ODA produktų buvau išbandžiusi begalę prausiklių, kremų, visko brangaus ką rekomendavo kosmetologė, ir dabar galiu teigti, kad tada veltui švaisčiau pinigus. Prieš metus atradau ODĄ, esu neapsakomai patenkinta, susitvarkė mano problemiška veido oda, dingo bėrimai. Nebeperku jokių kitų gamintojų prausiklių. Labai rekomenduoju ODOS kosmetiką.

Grade 
06/25/2019

Prausiklis

Taip pat prisidedu, jau 2 metus nepamainomas pagalbininkas. Turiu problematiska oda.

Grade 
01/10/2019

Tobulas

Tai tikrai tobuliausia priemonė, kokią esu naudojusi, dar niekada nesu turėjusi tokios lygios ir gražios odos, rezultatai matosi jau po mėnesio! Dievinu šį prausiklį!

 • 3 out of 3 people found this review useful.
Grade 
11/20/2018

❤️

Naudojant kasdien būtent 10% pradėjo sausėti oda, tačiau pats prausiklis tikrai geras kovojant su spuogais. Rekomenduoju!

Grade 
10/10/2018

Prausiklis

Ši priemonė sutvarkė mano odos buklę. Spuogai, nepaliaujamas veido riebalavimasis, veido tempimas lovėsi. Be šio nuostabaus produkto nei per žingsnį.

Grade 
09/09/2018

Nuostabus

Panaudojus prausikli veido oda tampa sviesesne ir maloni liesti, kremas isigeria is karto, nepalikdamas teplumo.

Grade 
07/04/2018

Super produktas

Ir aš prisidedu prie pagyrų, kad šis prausiklis yra stebuklas kovojant su spuogais! Naudoju kaip prausiklį ir kaip kaukę ir negaliu atsidžiaugti rezultatais, mano probleminė oda labai atsigavo, prausiklis, nors ir su rūgštimi, visai nesausina odos, o ją skaistina ir gydo, super.

 • 8 out of 8 people found this review useful.
Grade 
11/07/2017

Džiaugiuosi

Labai džiaugiuosi , išnyko net giluminiai spuogai. Baigiau vieną indėlį, jau laukia kitas. Super. Ačiū gamintojams!

Grade 
09/19/2017

Dingo visi spuogeliai

Prausiklį man pasiūlė kosmetologė, iš karto ėmiau 10%, nes nesusitvarkiau su įvairiais spuogais - paaugliškais, dideliais ir skausmingais, mažiukais baltais, tokie buvo pradėję atsirasti, kur lengvai spaudžiasi, tai rankos ir linkdavo juos vis paspaudinėti, bet nebegalėjau jų pakęsti. Prausiklio konsistencija man buvo neįprasta, gana skystas, rūgštis šiek tiek graužė, bet man patiko, kad kažkas jaučiasi. Didelių vilčių nedėjau, nes neatrodė, kad nuplauna man visą odą labai švariai. Bet dabar negaliu nustoti jo pirkti, netgi bijau naudoti kažką kitą, nes tokios odos dar nesu turėjusi. Nebeliko visiškai jokių spuogų, oda švari ir lygi, nyksta randeliai po mano viso gyvenimo kovos su spuogais. Esu begalo patenkinta! Nors kaina šiek tiek didoka, bet kaip sakant, kai produktas tikrai padeda, pirk nepirkęs tuos pigius, naudos nebus vis tiek - geriau vienas, bet iš tiesų padedantis ir juk ne pėdas su juo plaunu, o veidą. :D Iš visos širdies rekomenduoju, pati esu išbandžiusi įvairiausių prausiklių, bet tik šitas paliko akivaizdžius rezultatus ir kas svarbiausia ilgalaikius. Jau du metus galiu džiaugtis gražia veido oda!

 • 16 out of 16 people found this review useful.
Grade 
05/25/2017

oda

Tiesiog tobulas.. atrodo dienomis mazeja yra randeliai ir svieseja, oda lygesne, sviesesne.. mano pirmasis produktas is visu kitu isbandytu, kurio rezultatai tokie akivaizdus ir greiti!!!

 • 7 out of 7 people found this review useful.
Grade 
03/28/2017

NUOSTABU

ODA kosmetika naudoju jau beveik 5 metus. Tikrai nesiruošiu jos į nieką keisti. Ir prolemas sprendžia, ir grožio suteikia, ir prieš senatvę kovoja;) Ar gali būti geriau?

 • 3 out of 3 people found this review useful.
Grade 
03/09/2017

Prausiklis

Galiu tik pritari daugumos nuomonei,kad šis prausiklis ne tik nuostabus,jis tikras STEBUKLAS. Naudoju jau ne vieną menesį,ir tikrai naudosiu jį ir toliau:))

 • 2 out of 2 people found this review useful.
Grade 
01/24/2017

prausiklis

Rezultatus pastebėjau jau po kelių savaičių. Džiaugiuosi visa gaminių serija - prausikliu ir kremais.

Grade 
08/17/2016

:)

Tiesiog tobulas.. gaila tik kad anksciau jo neaptikau, nes bereikalingai isvaisciau daugybe pinigu eidama pas kosmetologes, po kuriu rezultatas net nebudavo toks geras kaip po poros savaiciu sio prausiklio naudojimo, butinai uzsisakysiu visa linija :)

 • 10 out of 10 people found this review useful.
Grade 
07/26/2016

Vytaute

Ar bėrimai, ar nuo saulės šerpetojimas, ar šiaip dulkės - viską sutvarko. Tapau priklausoma! :))

 • 6 out of 6 people found this review useful.
Grade 
02/16/2016

Prausiklis

Esu labai patenkinta šiuo prausikliu. Berimai isnyko po dviejų savaičių naudojimo.

 • 5 out of 5 people found this review useful.
Grade 
02/01/2016

Labai patenkinta

Oda pagerėjo jau po savaitės,o ne po 3-4 mėn naudojimo. labai geras produktas. Kol kas pabandžiau tik šį, įsivaizduoju, kad naudojant visą liniją rezultatai būtų dar geresni.

 • 5 out of 5 people found this review useful.
Grade 
01/26/2016

Nuostabus produktas

Naudoju ir naudosiu !!!!

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
12/26/2015

Susitvarkė visi bėrimai

Naudoju šį prausiklį - kaukę kasdien, rezultatas puikus - dingo visi smulkūs bėrimai bei spuogeliai. Maskuojančių priemokių naudojimas nebeteko prasmės. Taip pat nebereikalingos jokios kitos papildomos kaukės, nes tai yra 2 produktai viename.

 • 18 out of 18 people found this review useful.

Write your review!

Write a review
ODA ACTIVE CLEANSER with glycolic acid, 10%  200 ml

ODA ACTIVE CLEANSER with glycolic acid, 10% 200 ml

The dual-purpose, deep cleanser was designed for the daily care of acne-prone skin. Due to organic glycolic acid and gluconolactone, the cleanser has lightening, firming, and protection-enhancing properties. Regular use of the cleanser restores the natural moisture balance and elasticity.

For the best results, use the cleanser as a mask 1-2 times a week.

Active components

Glycolic is the smallest molecular weight alpha hydroxy acid (AHA). It helps other active ingredients  penetrate through the top layer of the epidermis, removes dead cells, and stimulates regeneration processes. Glycolic acid also regulates the skin's moisture balance and restores elasticity and firmness.

Gluconolactone is a polyhydric acid which strengthens the skin’s barrier, helps maintain its moisture, and stimulates the synthesis of collagen and elastin, which makes the skin more elastic and firmer.

Salicylic acid is a beta hydroxy, known for its keratolytic properties. It helps remove thickened skin cells and aids the regeneration processes. Salicylic acid is suitable for acne-prone skin.

Sodium cocoamphoacetate is a mild amphoteric surfactant that gently removes accumulated dirt without irritating the facial skin.

 • Cleanses
 • Stimulates
 • Beautifies