ODA ACTIVE CLEANSER with glycolic acid, 10% 200 ml

23,00 €

The dual-purpose, deep cleanser was designed for the daily care of acne-prone skin. Due to organic glycolic acid and gluconolactone, the cleanser has lightening, firming, and protection-enhancing properties. Regular use of the cleanser restores the natural moisture balance and elasticity.

For the best results, use the cleanser as a mask 1-2 times a week.

Active components

Glycolic is the smallest molecular weight alpha hydroxy acid (AHA). It helps other active ingredients  penetrate through the top layer of the epidermis, removes dead cells, and stimulates regeneration processes. Glycolic acid also regulates the skin's moisture balance and restores elasticity and firmness.

Gluconolactone is a polyhydric acid which strengthens the skin’s barrier, helps maintain its moisture, and stimulates the synthesis of collagen and elastin, which makes the skin more elastic and firmer.

Salicylic acid is a beta hydroxy, known for its keratolytic properties. It helps remove thickened skin cells and aids the regeneration processes. Salicylic acid is suitable for acne-prone skin.

Sodium cocoamphoacetate is a mild amphoteric surfactant that gently removes accumulated dirt without irritating the facial skin.

 • Cleanses
 • Stimulates
 • Beautifies

Use twice a day - morning and evening. Apply to dry skin and gently massage in circular motions for 1-2 minutes. Wash off thoroughly with water.

Active Glycolic Cleanser can also be used as a mask twice a week.

This Cleanser contains Glycolic acid, which can cause itching at the beginning of use, which usually passes after repetitive use, as directed. It is also recommended as a follow-up therapy after chemical peeling procedures, use the cleanser after 3-4 days..

Protect eyes and mouth area.

Aqua, Glycolic Acid, Sodium Hydroxide, Disodium cocoamphodiacetate, Salicylic Acid, Isopropyl Alcohol, Propylene Glycol, Gluconolactone, Xanthan Gum, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol.

Grade 
05/15/2020

Fenomenas!

Tai mano atradimas! Naudoju jau penktą buteliuką ir jau turiu du buteliukus ateičiai :). Labai veiksmingas, visiškai bekvapis, bespalvis (nedirgina odos), labai gera sudėtis. Kas svarbiausia - daugelis stiprių prausiklių sausina veido odą, o po šio nesijaučia net veido tempimo, visiškai nesausina veido odos. Rezultatai pasimatė po maždaug pirmojo buteliuko, pokyčiai reikalauja daug atsakingo, kruopštaus darbo su veido oda:). Labai padeda suvaldyti cistinę aknę. Taip pat, merginoms kurias kankina skausmingi cistiniai spuogai (papulės) - rekomenduoju pagerti alaus mielių tabletes:).

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
04/28/2020

Tobula priemonė vyriškai odai

Priemonę naudoju jau 6 mėn. Rezultatas jau po savaitės. Kartu naudoju ir kremą probleminiai odai. Rezultatas tobulas. Pasikeitimus pastebi net aplinkiniai. Rekomenduoju

  Grade 
  01/17/2020

  Mano mylimiausias

  Superinis! Mano oda mišri, T zona riebi bei probleminė, kankina nuolatinis smakro bėrimas. Įsigijau šį prausiklį ir likau be galo sužavėta. Nesu bandžiusi efektyvesnės priemonės, o jų esu išbandžius tikrai daug. Įpusėjau jau antrą buteliuką, mano odos būklė pradėjo akivaizdžiai gerėti, poros traukiasi, bėrimų jau nebeliko. Tobulai džiovina naujus spuogelius panaudojus prausiklį kaip kaukę. Naudoju kartu su Oda pro kremukais.

   Grade 
   01/04/2020

   Oda prausiklis rūgštinis

   Tik pradėjus naudoti, supratau, ką reiškia pamiršti apie Spuogus! Oda švelni, atsigavus, net spalva pagyvina! Super

    Grade 
    11/13/2019

    Prausiklis

    Pats geriausias prausiklis! Perku jį nuolat ir džiaugiuosi rezultatais. Oda susitvarkė: nėra spuogelių, oda pasidarė lygesnė ir švytinti, nepleiskanoja ir nesausėja.

     Grade 
     09/11/2019

     Prausiklis

     Praisiklis labai geras. Atsiradus spuogams ant veido, nors ju nebuvo labai daug, pradejau dometis kaip ju atsikratyti. Rezultatas pasijaute jau patepus 2 kartus. Nenaudoju jo kiekviena diena, bet kai pastebiu, kad atsirado spuogas, kelis vakarus is eiles pasitepu. Norint tureti gerus rezultatus, reikia prausikli nauditi reguliariai.

      Grade 
      07/20/2019

      Rekomenduoju!

      Iki ODA produktų buvau išbandžiusi begalę prausiklių, kremų, visko brangaus ką rekomendavo kosmetologė, ir dabar galiu teigti, kad tada veltui švaisčiau pinigus. Prieš metus atradau ODĄ, esu neapsakomai patenkinta, susitvarkė mano problemiška veido oda, dingo bėrimai. Nebeperku jokių kitų gamintojų prausiklių. Labai rekomenduoju ODOS kosmetiką.

       Grade 
       06/25/2019

       Prausiklis

       Taip pat prisidedu, jau 2 metus nepamainomas pagalbininkas. Turiu problematiska oda.

        Grade 
        01/10/2019

        Tobulas

        Tai tikrai tobuliausia priemonė, kokią esu naudojusi, dar niekada nesu turėjusi tokios lygios ir gražios odos, rezultatai matosi jau po mėnesio! Dievinu šį prausiklį!

        • 3 out of 3 people found this review useful.
        Grade 
        11/20/2018

        ❤️

        Naudojant kasdien būtent 10% pradėjo sausėti oda, tačiau pats prausiklis tikrai geras kovojant su spuogais. Rekomenduoju!

         Grade 
         10/10/2018

         Prausiklis

         Ši priemonė sutvarkė mano odos buklę. Spuogai, nepaliaujamas veido riebalavimasis, veido tempimas lovėsi. Be šio nuostabaus produkto nei per žingsnį.

          Grade 
          09/09/2018

          Nuostabus

          Panaudojus prausikli veido oda tampa sviesesne ir maloni liesti, kremas isigeria is karto, nepalikdamas teplumo.

           Grade 
           07/04/2018

           Super produktas

           Ir aš prisidedu prie pagyrų, kad šis prausiklis yra stebuklas kovojant su spuogais! Naudoju kaip prausiklį ir kaip kaukę ir negaliu atsidžiaugti rezultatais, mano probleminė oda labai atsigavo, prausiklis, nors ir su rūgštimi, visai nesausina odos, o ją skaistina ir gydo, super.

           • 8 out of 8 people found this review useful.
           Grade 
           11/07/2017

           Džiaugiuosi

           Labai džiaugiuosi , išnyko net giluminiai spuogai. Baigiau vieną indėlį, jau laukia kitas. Super. Ačiū gamintojams!

            Grade 
            09/19/2017

            Dingo visi spuogeliai

            Prausiklį man pasiūlė kosmetologė, iš karto ėmiau 10%, nes nesusitvarkiau su įvairiais spuogais - paaugliškais, dideliais ir skausmingais, mažiukais baltais, tokie buvo pradėję atsirasti, kur lengvai spaudžiasi, tai rankos ir linkdavo juos vis paspaudinėti, bet nebegalėjau jų pakęsti. Prausiklio konsistencija man buvo neįprasta, gana skystas, rūgštis šiek tiek graužė, bet man patiko, kad kažkas jaučiasi. Didelių vilčių nedėjau, nes neatrodė, kad nuplauna man visą odą labai švariai. Bet dabar negaliu nustoti jo pirkti, netgi bijau naudoti kažką kitą, nes tokios odos dar nesu turėjusi. Nebeliko visiškai jokių spuogų, oda švari ir lygi, nyksta randeliai po mano viso gyvenimo kovos su spuogais. Esu begalo patenkinta! Nors kaina šiek tiek didoka, bet kaip sakant, kai produktas tikrai padeda, pirk nepirkęs tuos pigius, naudos nebus vis tiek - geriau vienas, bet iš tiesų padedantis ir juk ne pėdas su juo plaunu, o veidą. :D Iš visos širdies rekomenduoju, pati esu išbandžiusi įvairiausių prausiklių, bet tik šitas paliko akivaizdžius rezultatus ir kas svarbiausia ilgalaikius. Jau du metus galiu džiaugtis gražia veido oda!

            • 16 out of 16 people found this review useful.
            Grade 
            05/25/2017

            oda

            Tiesiog tobulas.. atrodo dienomis mazeja yra randeliai ir svieseja, oda lygesne, sviesesne.. mano pirmasis produktas is visu kitu isbandytu, kurio rezultatai tokie akivaizdus ir greiti!!!

            • 7 out of 7 people found this review useful.
            Grade 
            03/28/2017

            NUOSTABU

            ODA kosmetika naudoju jau beveik 5 metus. Tikrai nesiruošiu jos į nieką keisti. Ir prolemas sprendžia, ir grožio suteikia, ir prieš senatvę kovoja;) Ar gali būti geriau?

            • 3 out of 3 people found this review useful.
            Grade 
            03/09/2017

            Prausiklis

            Galiu tik pritari daugumos nuomonei,kad šis prausiklis ne tik nuostabus,jis tikras STEBUKLAS. Naudoju jau ne vieną menesį,ir tikrai naudosiu jį ir toliau:))

            • 2 out of 2 people found this review useful.
            Grade 
            01/24/2017

            prausiklis

            Rezultatus pastebėjau jau po kelių savaičių. Džiaugiuosi visa gaminių serija - prausikliu ir kremais.

             Grade 
             08/17/2016

             :)

             Tiesiog tobulas.. gaila tik kad anksciau jo neaptikau, nes bereikalingai isvaisciau daugybe pinigu eidama pas kosmetologes, po kuriu rezultatas net nebudavo toks geras kaip po poros savaiciu sio prausiklio naudojimo, butinai uzsisakysiu visa linija :)

             • 10 out of 10 people found this review useful.
             Grade 
             07/26/2016

             Vytaute

             Ar bėrimai, ar nuo saulės šerpetojimas, ar šiaip dulkės - viską sutvarko. Tapau priklausoma! :))

             • 6 out of 6 people found this review useful.
             Grade 
             02/16/2016

             Prausiklis

             Esu labai patenkinta šiuo prausikliu. Berimai isnyko po dviejų savaičių naudojimo.

             • 5 out of 5 people found this review useful.
             Grade 
             02/01/2016

             Labai patenkinta

             Oda pagerėjo jau po savaitės,o ne po 3-4 mėn naudojimo. labai geras produktas. Kol kas pabandžiau tik šį, įsivaizduoju, kad naudojant visą liniją rezultatai būtų dar geresni.

             • 5 out of 5 people found this review useful.
             Grade 
             01/26/2016

             Nuostabus produktas

             Naudoju ir naudosiu !!!!

             • 1 out of 1 people found this review useful.
             Grade 
             12/26/2015

             Susitvarkė visi bėrimai

             Naudoju šį prausiklį - kaukę kasdien, rezultatas puikus - dingo visi smulkūs bėrimai bei spuogeliai. Maskuojančių priemokių naudojimas nebeteko prasmės. Taip pat nebereikalingos jokios kitos papildomos kaukės, nes tai yra 2 produktai viename.

             • 18 out of 18 people found this review useful.

             Write your review!

             Write a review
             ODA ACTIVE CLEANSER with glycolic acid, 10% 200 ml

             ODA ACTIVE CLEANSER with glycolic acid, 10% 200 ml

             The dual-purpose, deep cleanser was designed for the daily care of acne-prone skin. Due to organic glycolic acid and gluconolactone, the cleanser has lightening, firming, and protection-enhancing properties. Regular use of the cleanser restores the natural moisture balance and elasticity.

             For the best results, use the cleanser as a mask 1-2 times a week.

             Active components

             Glycolic is the smallest molecular weight alpha hydroxy acid (AHA). It helps other active ingredients  penetrate through the top layer of the epidermis, removes dead cells, and stimulates regeneration processes. Glycolic acid also regulates the skin's moisture balance and restores elasticity and firmness.

             Gluconolactone is a polyhydric acid which strengthens the skin’s barrier, helps maintain its moisture, and stimulates the synthesis of collagen and elastin, which makes the skin more elastic and firmer.

             Salicylic acid is a beta hydroxy, known for its keratolytic properties. It helps remove thickened skin cells and aids the regeneration processes. Salicylic acid is suitable for acne-prone skin.

             Sodium cocoamphoacetate is a mild amphoteric surfactant that gently removes accumulated dirt without irritating the facial skin.

             • Cleanses
             • Stimulates
             • Beautifies