-35%

Reduced price! O.D.A. AKTYVUSIS PRAUSIKLIS su glikolio rūgštimi 7% View larger

ODA ACTIVE CLEANSER with glycolic acid, 7% 200 ml

17,55 €

27,00 €

This dual-purpose product deeply cleanses the facial skin for daily care. It is well suited for various types of skin, especially oily and acne-prone ones. Due to the organic glycolic acid and gluconolactone, the cleanser has skin-lightening, firming, and resistance-enhancing properties. Regular use of the face wash restores the moisture balance and increases the elasticity of the skin. For the best results, use it as a mask 1-2 times a week.

Active components

Glycolic acid has the lowest molecular weight of all the alpha-hydroxy acids, which renders it with the ability to easily penetrate the top layer of the epidermis and effectively remove dead cells. It promotes skin regeneration, regulates the moisture balance, and restores elasticity and firmness. Glycolic acid also helps to absorb other substances of the cleanser.

Gluconolactone is the most common polyhydroxy acid. It strengthens the skin’s barrier function, helps retain moisture, and stimulates the synthesis of collagen and elastin, thus improving skin’s elasticity and firmness.

Salicylic acid is a beta hydroxy acid with keratolytic properties. It helps remove scaly skin cells, effectively stimulating the regeneration of the skin. It is suitable for people prone to acne.

Sodium cocoamphoacetate is an amphoteric surfactant that gently removes impurities from the skin without irritation or drying.

 •        Cleanses
 •        Stimulates
 •        Beautifies

Use twice a day - morning and evening. Apply to dry skin and gently massage in circular motions for 1-2 minutes. Wash off thoroughly with water.

This Cleanser contains Glycolic acid, which can cause itching at the beginning of use, which usually passes after repetitive use, as directed. It is also recommended as a follow-up therapy after chemical peeling procedures, use the cleanser after 3-4 days.. Protect eyes and mouth area.

Aqua, Glycolic Acid, Sodium cocoamphoacetate, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Gluconolactone, Salicylic Acid, Xanthan Gum, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol.

Grade 
02/05/2023

Puikus rezultatas!

Puikus rezultatas jau po savaitės naudojimo! Aš nuoširdžiai negaliu patikėti, kad jis man padėjo susitvarkyti su spuogais! Per savo 33 gyvenimo metus aš neturėjau geresnės patirties po veido prausiklio naudojimo! Nuoširdus ačiū šio produkto kūrėjams, o tiem, kas vis dar svarstote - pabandykite, pažadu, kad tikrai nustebsite!

Grade 
06/20/2022

Monika

Mano oda mišri, T zonoj dažnai atsirasdavo spuogelių. Vartoju šį prausiklį vakarais, ryte pasirinkau švelnų, siekiant išvengti išsausinimo. Odos būklė labai pagerėjo. Nuoširdžiai rekomenduoju. Produkto kvapas sabotiškas, bet nusiprausus tikras "švaros pojūtis". Dabar kaip tik užsisakysiu antrą buteliuką.

 • 3 out of 3 people found this review useful.
Grade 
02/19/2022

Prausiklis

Džiaugiuosi atradusi šį prausiklį! Esu išbandžiusi daug kitokių prausiklių, bet nuo kitų mano odą išberdavo dar labiau, ji tapo sausa ir labai jautri, sudirgusi. Pradėjus naudoti ši prausikli ir dar kelis kitus “oda” linijos kremus mano oda atsigavo! Naudoju jau antrą buteliuką! Taip pat labai maloniai ir informatyviai konsultuoja iškilus klausimams :)

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
12/09/2021

Labai geras

Labai geras produktas!

Grade 
03/12/2021

Naudoti atsargiai

Jei nesate pratę prie rūgščių, siūlyčiau pradėti naudoti atsargiai, nes gali pažeisti apsauginį odos sluoksnį (kaip man nutiko su šiuo prausikliu). Tačiau pripratinus odą ir naudojant rečiau, ne 2 kartus į dieną, ją labai gražiai nušveičia, drėkina. Būtina apsauga nuo saulės naudojant šį prausiklį.

Grade 
02/19/2021

Active cleanser with glycolic acid 7%

Mano oda mišri, kartais linkusi i acne.Labai džiaugiuosi atradusi si prausikli, naudoju apie trejus metus, galima sakyt kasdien. Ryte ir vakare. Spuogeliu apmazejo, iskyla vienas kitas del blogos mitybos, oda pasidare žymiai gražesne, pasviesina po aknes randelius. Tobulas prausiklis. Kaip ir kitos ODA priemones.Rekomenduoju

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
02/02/2021

Puiki priemonė

Prausiklį naudoju jau 3 metus ir esu labai patenkinta. Ne tik, kad paskaistina veido odą ir labai gerai nuvalo - po prausimosi oda turi visiško švarumo pojūtį, bet taip pat, padeda nuo smulkių spuogelių, valo poras, šviesina randelius. Tiesa, priemonę naudoju ne kas dieną, o 3-4 kartus per savaitę, vieną iš tų kartų laikau kaip kaukę.

Grade 
11/02/2020

Nieko įspūdingo

Paskaičiusi atsiliepimus galvojau šis produktas padės, bet po mėnesio jokio teigiamo poveikio.

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
10/24/2020

Nuostabus!

Be galo džiaugiuosi, kad apsilankiau ODA klinikoje ir man rekomendavo šį prausiklį. Jau po pirmos savaitės sumažėjo visi bėrimai, oda tapo švari ir skaisti. Turiu į aknę linkusią, probleminę odą. Neleiskite pinigų krūvoms priemonių, nei viena nebuvo tokia veiksminga, kaip šis prausiklis!

 • 2 out of 2 people found this review useful.
Grade 
07/21/2020

Efektyviausias naudotas prausiklis

Pirmą sykį, pamenu, pabandžiau būdama paauglė, rekomenduota dermatologės. Tada pamenu sutvarkė aknę. Dabar vėl grįžau prie ODA priemonių ir baiginėju trečią buteliuką, iš visų odos priežiūros priemonių kol kas nieko geriau neradau. Tai nuoširdžiai galiu rekomenduoti, nes priemonė gali padėti pažaboti net ir problemiškiausią odą.

 • 4 out of 4 people found this review useful.
Grade 
05/28/2020

100 balų

Niekad nerašau atsiliepimų - tačiau ODA produkcija išgelbėjo nuo aknės ir dabar oda atrodo taip gerai, kaip neatrodė net 16 metų. Negaliu nerekomenduoti! Pradžioje naudojau 7% prausiklis + atkuriamasis kremas aknei + kremas su ichtiolu. Dabar 7% prausiklis + kremas riebiai odai su retinoliu + hialurono serumas vakare. Išmečiau visus kitus produktus ir nebenoriu net bandyti nieko kito. Vėjais išmečiau gydydama aknę daugybę pinigų vizitams pas garsius gydytojus, kurie išrašydavo stiprių receptinių vaistų, pagerėdavo tam momentui ir vėl viskas iš pradžių. Pradėjus naudoti šia produkciją KASDIENINĖJE priežiūroje - oda taisytis pradėjo po savaitės ir gražėja, šviesėja, stangrėja iki šiol! Keista, kad nerekomenduoja gydytojai, produktus suradau ir nusprendžiau nusipirkti pati. Labai džiaugiuosi, kad tai lietuviškas gaminys. Nuoširdžiai rekomenduoju visoms, pavargusioms nuo aknės.

 • 5 out of 5 people found this review useful.
Grade 
04/07/2020

Rekomenduoju

Visai netycia pernai metais pas tevus radau sesers naudojama prausikli su 10% rugstimi. Nutariau nusipirkti sau, bet pradziai man patare naudoti 7%. Likau labai patenkinta. Anksciau visad turejau bedu su spuogais, ir nors jau arti 40m bet vis dar daznai iskildavo spuogeliu, ypac per PMS. Pradejus naudoti prausikli ir kitas priemones, spuogu beveik neliko arba issikelia vienas kitas tik, ir greit isnyksta. Oda akivaizdziai pagrazejo ir beveik nebereikia nieko maskuoti!

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
03/26/2020

Tobulas

Tobulas, Mano atradimas !!!

Grade 
12/19/2019

ODA AKTYVUSIS PRAUSIKLIS su glikolio rūgštimi 7% 200ml

Geriausias prausiklis jautriai, mišriai, linkusiai į spuogus odai. Oda nusiprausus neišsausėja, todėl nėra nemalonaus sausumo pojūčio, spuogeliai daug greičiau sugyja, lieka mažesni randai, jie taip pat greičiau išnyksta, tikrai rekomenduoju

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
11/24/2019

Geras prausiklis

Pasiskaičiusi teigiamų atsiliepimų, ir aš įsigijau, nes buvo pradėję smarkiai berti odą. Po trijų savaičių prausiklio naudojimo, oda susitvarkė:)

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
10/21/2019

Tiko ir patiko

Šią priemonę rekomendavo kosmetologė. Esu išbandžiusi ne vieną odos priežiūros priemonę, tačiau šią su glikolio rūgštimi bijojau išmėginti. Iš pradžių, pradėjus naudoti odą perštėjo (kaip informacijoje apie produktą ir parašyta). Dabar užsisakiau jau 3 buteliuką, odos būklė akivaizdžiai pagerėjo: oda švaresnė, mažiau kamedonų, sumažėjo bėrimai. Puiki priemonė odos priežiūrai.

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
06/04/2019

Labai geras

Tikrai labai patiko ir kaip baigsiu pirksiu dar viena ..

Grade 
05/14/2019

Oda

Prausikli isigijau tik siandien, ir pabandzius viena karta jau galiu pasakyti, kad akivaizdziai pamaciau veido skaistuma, veidas svaresnis, gaivesnis ir atrodo daug sveikesnis. Tikrai nenuvyle, ir lauksime tolesniu rezultatu. Ačiū Oda!

Grade 
05/04/2019

Atsiliepimas

Labai labai ilgai ieškojau, kol atradau šį prausiklį, po ilgesnio naudojimo išvalė poras, nebeatsiranda spuogeliai, taip pat oda lieka labai labai švelni po prasimo, taip lyg būtų kątik nušveista.

Grade 
04/30/2019

Priešas spuogams

puikiai tinka, tiem zmonem, kurie turi aknę.

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
04/09/2019

Nuostabus

Priemonė gydo, yra efektinga ir naudinga. Neišsausina odos, nors spuogelių ir atsiranda, bet kartu juos ir naikina. Tikrai rekomenduoju šią prekę

Grade 
03/14/2019

Rekomenduoju

Įsigijau jau trečią buteliuką. Draugės rekomendacija nenuvylė. puikus produktas. Taip pat labai malonu, jog nuvykus prekę įsigyti į oficialią parduotuvę, visada gaunu naudingos rekomendacijos-patarimų

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
03/14/2019

Karina

Naudoju nebe pirmą buteliuką. rezultatai akivaizdūs, po pirmųjų savaičių. Šia priemone pasinaudojo ir mano šeima, džiaugiasi atradę šią priemonę. Tinka ir vyrams. Ačiū ODA

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
03/12/2019

Atsiliepimas

Isbandziau sy prausikly, ir negaliu patiketi kaip gana per trumpa laika, akivaizdziai pradejo tvarkytis veido oda, rezultatas akivaizdus , rekomenduoju visiems kas turi problemine veido Oda.

 • 2 out of 2 people found this review useful.
Grade 
03/05/2019

Prausiklis

Labai geras produktas. Po keliu dienu jau buvo pastebimas teigiamas rezultatas. Naudoju kartu su veido kremu.

Grade 
03/05/2019

Puikus

Labai geras prausiklis!!

Grade 
12/21/2018

Tobula

Tiesiog ATRADIMAS!!!!

Grade 
12/13/2018

PRAUSIKLIS su glikolio rūgštimi 7% 200ml

Tikrai gera prausiklis, dingo visos problemos

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
11/25/2018

Puikus

Naudoju kartu su veido kremu riebiai veido odai jau pusę metų. Rezultatas puikus. Oda tokia švari, lygi ir spindinti, kad nebereikia jokių pudrų!

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
11/06/2018

Skūpas moka du kartus

Turiu probleminę veido odą, su šiuo prausikliu + Oda kremu + maskuojamuoju kremu problemos išsisprendė ! Pirkau šią produkciją 4 kartus iš eilės, iki kol susigundžiau kitos linijos pabandymu, akcijomis... Bėrimai vis didėjo, odos būklė prastėjo, teko grįžti prie šios produkcijos :) Tikiuosi, vėl viskas susitvarkys ! Puiki produkcija !

Grade 
05/14/2018

TO-BU-LA

Po ilgo ieškojimo radau tai ko reikėjo mano odai. Naudoju pora mėnesių kartu su ODA veido kremu. Rezultatas yra ir labai geras, pasibaigė nuolatiniai veido bėrimai !

 • 3 out of 3 people found this review useful.
Grade 
05/09/2018

Prausiklis

Sunaudojau jau gal 5 pakuotes prausiklio. Oda visa laiką buvo švari, be bėrimų. Šiuo metu naudoju apie metus kitus prausiklius, ir kiekvieną dieną einu pirkt ODA:)) oda vėl paberta, toks jausmas kad gerai neišvalyta. Ryt tikrai nusipirksiu;)

 • 0 out of 1 people found this review useful.
Grade 
02/20/2018

Labai geras kovojant su spuogeliais

Tik šio prausiklio dėka pavyko sustabdyti veidos odos bėrimus.

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
01/14/2018

Prausiklis

Jau po 3 mėnesių šio prausiklio naudojimo, pagaliau pažabojau aknę, su kuria kovojau daugiau nei 10 metų!!!

 • 9 out of 9 people found this review useful.
Grade 
10/16/2017

Labai geras prausiklis

Vieną jau sunaudojau ir nusipirkau antrą. Sąžiningai naudojant ryte ir vakare tikrai glaima matyti veido odos pokyti. Sumažėja spuofų, randelių nuo spuogų, gerai išvalo poras. Mano oda yra mišri, daugiau į riebumą. Nepalyginti su jokiais garnier, loreal ar dar kokiais ten prausikliais :)) ilgai užtenka.. Manau, kad pirksiu ir trečią kartą :))

 • 7 out of 7 people found this review useful.
Grade 
09/30/2017

Tobulas

Jau po pirmų kartų naudojimo matomas ryškus poveikis. Oda pašviesėjo, spuogeliai pradėjo trauktis, oda lygėja. Labai rekomenduoju, tai tikras atradimas :)

 • 2 out of 2 people found this review useful.
Grade 
09/03/2017

Pusėtinai

Sudėtis džiugina, tačiau jausmas lyg negiliai išvalo riebią odą...

Grade 
08/18/2017

Wow

Isigijau ir as si prausikli, tai esu labai nustebusi ir patenkinta, ilga laika naudojau netinkamas priemones, panaudojus si prausikli odos pasikeitimus pastebejau jau po savaites. Tiesiog neitikima, tikrai dvejojau ar pirkti ar ne, bet esu 100 proc isitikinusi, kad sis prausiklis nr 1, rekomenduoju.

Grade 
07/12/2017

Patiko 5*

Labai geras prausiklis. Lengvas, kartais jaučiasi nedidelis perštėjimas, bet manau, kad taip ir turi būti dėl to, kad jis su rūgštimi... Turiu mišrią odą. Kakta, nosis, smakras nuolat būdavo išbertas spuogeliais, arba tiesiog riebaluodavosi labai. Na, daugiausiai kakta ir nosis. Skruotų srityje kaip tik labai sausa oda, bet šitas prausiklis visai nedžiovina skruostų ir labai lengvai nuprausia odą. beveik nesijaučia "tempimo" jausmo nusiprausus (kas man visada būdavo nusiprausus su kokiu GARNIER ar NEUTROGENA prausikliais). O paskutiniu metu buvau LABAI išberta, taigi pradėjus naudoti visi spuogeliai dingo per ~2savaites. Žodžiu, tikrai pirksiu dar, nes nerealus dalykas. Žinoma, pakeičiau ir kremus, ne šio prekės ženklo, gal ir tai turėjo įtakos... bet prausiklis labai patinka :))

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
06/10/2017

A

Naudoju jau antrą pakuotę. Pabaigus šią pirksių dar vieną. Nesausina odos.

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
04/17/2017

Puiku

Man pats geriausias. Tik neseniai atradau ji, bet i nieka nekeisciau. Oda pastebimai tapo lygesne, sumazejo spuogeliu.

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
04/14/2017

Puiku!

Prausiklis tikrai labai geras, galbūt prausimas kiekvieną rytą bei vakarą po kelių savaičių ir atsibosta, tačiau nuoširdžiai jį naudojant ir nepraleidžiant ne vieno ryto ar vakar, po 2-3 savaičių pirmieji požymiai tikrai matosi. Jie nebūna tokie ryškūs kaip po 1-2 mėnesių, bet pamatyti tikrai galima. Labi rekomenduoju tiems, kurie turi probleminę veido odą!

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
03/28/2017

nepakeičiama

Per 5 metus išbandžiau beveik visus produktus ir nenusivyliau. Ko gera, pastoviai jas naudočiau, jei finansiškai tą galėčiau. Bet ateityje turiu tokią siekiamybę:)
Kas mėnesį keisdavau prausiklius spuoguotai odai gydyti, bet rezultatas laikinas, nes paremtas marketingu: nusiperki šveitiklį (toookį brudą, kaip dabar pagalvoju). Rezultatas trumpalaikis yra. Tada dar reikia ir toniko (realiai išvis nereikalingas daiktas) ir kaukės (fui) ir t.t... Išmesti pinigai 0 rezultatų. su ODA nieko panašaus nėra;] todėl ir vertinu. nebeketinu keisti šios kosmetikos.

Grade 
02/03/2017

Patenkinta

Puikus dalykas! Pirma karta pasitepus oda paraudo, pradejo dilgcioti, o butent tai pazadino mano miegancia oda ir priverte ja dirbti! Prausikli naudoju dar tik keletas dienu, o jau matau, kaip oda skaisteja. Ir kai pagalvoju, kur as anksciau buvau...

Grade 
01/21/2017

svajūnė

Puikus prausiklis! odos būklė tikrai pagerėjo. Rekomenduoju.

Grade 
01/19/2017

Aktyvusis prausiklis

Tikrai puikus prausiklis, turėjau problematišką veido odą, su šia ir kitomis ODA linijos priemonėmis per pusmetį mano veido oda visiškai pasikeitė į gerą.

Grade 
01/10/2017

Laura

Naudoju jau apie 4 mėnesius ir jis tikrai daro stebuklus :)

Grade 
12/23/2016

Nerealus prausiklis

Niekada iki siol dar nebuvau atradusi tokios veiksmingos priemones. Neralus prausiklis, rekomenduociau kiekvienai. Oda svari, jokiu inkstiru ar nepageidaujamu spuogeliu. :)

Grade 
12/14/2016

K

Rekomendavo kosmetologė. Liuks dalykas. Pabaigiu šį ir pirksiu 10% rūgštį :)

Grade 
11/26/2016

Nerealus produktas!

Labai džiaugiuosi atradusi ODA priemones,ypač šį prausiklį. Praėjo kiek daugiau nei 3 mėn. nuo tos dienos,kai pradėjau naudoti (kartu naudoju kremą ir maskuojamąjį kremą), o rezultatai tikrai pastebimi - oda daug lygesnė, nebevargina bėrimai. Naudosiu ir toliau! Ačiū!

Grade 
09/04/2016

Prausiklis

Naudoju jau daugiau nei 2 metus.Issprende odos problemas.dziaugiuosi atradusi sia produkcija.

 • 6 out of 6 people found this review useful.
Grade 
07/24/2016

Prausiklis

Esu labai patenkinta siuo produktu, odos bukle zenkliai pagerejo.

 • 2 out of 2 people found this review useful.
Grade 
05/17/2016

labai patiko

nusipirkau jau trečią buteliuką. beveik per metus oda visiškai pasikeitė, dingo spuogai, oda lygesnė, gražesnė. nebereikia nieko maskuoti, slėpti. be to nei kiek nesausina odos. rekomenduoju!

 • 3 out of 3 people found this review useful.
Grade 
03/18/2016

Atsiliepimas

As isbandziau labai daug kosmetikos priemoniu . Nei su viena nepasiekiau tokio rezultato kaip su situo prausikliu ir per toki trumpa laika! Labai gerai isvalo poras ir oda jauciasi 100% svari.

 • 4 out of 4 people found this review useful.
Grade 
02/21/2016

Prausiklis

Tikrai labai geras prausiklis. Sumažėjo dėmelės, nebeberia spuogeliais, oda pašviesėjo.

 • 2 out of 2 people found this review useful.
Grade 
02/11/2016

Puikus

Naudoju ir tikrai labai geras dalykas , i nieko kito nekeisciau. Oda tiesiog atsigavo, aciu jums uz nuostabu produkta!

 • 2 out of 2 people found this review useful.
Grade 
11/20/2015

Labai geras

Tikrai geras produktas

 • 12 out of 12 people found this review useful.

Write your review!

Write a review
ODA ACTIVE CLEANSER with glycolic acid, 7%  200 ml

ODA ACTIVE CLEANSER with glycolic acid, 7% 200 ml

This dual-purpose product deeply cleanses the facial skin for daily care. It is well suited for various types of skin, especially oily and acne-prone ones. Due to the organic glycolic acid and gluconolactone, the cleanser has skin-lightening, firming, and resistance-enhancing properties. Regular use of the face wash restores the moisture balance and increases the elasticity of the skin. For the best results, use it as a mask 1-2 times a week.

Active components

Glycolic acid has the lowest molecular weight of all the alpha-hydroxy acids, which renders it with the ability to easily penetrate the top layer of the epidermis and effectively remove dead cells. It promotes skin regeneration, regulates the moisture balance, and restores elasticity and firmness. Glycolic acid also helps to absorb other substances of the cleanser.

Gluconolactone is the most common polyhydroxy acid. It strengthens the skin’s barrier function, helps retain moisture, and stimulates the synthesis of collagen and elastin, thus improving skin’s elasticity and firmness.

Salicylic acid is a beta hydroxy acid with keratolytic properties. It helps remove scaly skin cells, effectively stimulating the regeneration of the skin. It is suitable for people prone to acne.

Sodium cocoamphoacetate is an amphoteric surfactant that gently removes impurities from the skin without irritation or drying.

 •        Cleanses
 •        Stimulates
 •        Beautifies