Veido odos valymas

Procedūra atliekama naudojant AHA rūgščių produktus. AHA rūgštys suminkština odą, padeda pašalinti negyvų ląstelių sluoksnį , o tai stimuliuoja ląsteles gilesniuose odos sluoksniuose (regeneraciją). Dėl to, oda tampa sveikesnė, standesnė ir stangresnė.Taip pat priešuždegimiškai veikiamos uždegiminės vietos.Veido valymas yra kombinuojamas kartu su mechaniniu odos valymu arba ultragarsu.

Procedūros metu efektyviai pašalinamos negyvos odos ląstelės, ekstrakcijos metu pašalinami komedonai, paskatinama odos regeneracija, priešuždegimiškai veikiama oda, stiprinamas jos imunitetas. Veido odos uždegimai veikiami ne tik odos paviršiuje, bet ir gilesniuose odos sluoksniuose. Oda įgauna geresnį imunitetą ir sveikos odos spalvą.

Procedūros metu:

 

  •          Atliekamas demakiažas.
  •          Rūgštinis pylingas su AHA rūgštimis, kuris parenkamas procedūros metu pagal odos tipą.
  •          Mechaninis odos valymas, kuris taip pat gali būti derinamas su ultragarsu.
  •          Į odą įvedami specialistės parinkti serumai.
  •          Prieš baigiant procedūrą aplikuojama kaukė.

 

Ši procedūra yra rekomenduojama, kai odą vargina spuoguotumas ir aknė, ji yra jautri, sausa ar  raustanti. Kuomet norima ją paskaistinti, sustangrinti, atsikratyti esamų pigmentinių dėmių. Kai poros užsiteršusios arba koreguojant raukšles, naikinant randus.

Šios procedūros metu naudojamos profesionalios priemonės, kurios padeda kovoti su iškilusiomis  problemomis tiek odos paviršiuje, tiek gilesniuose odos sluoksniuose.

Jauninanti veido procedūra

Jauninanti procedūra yra efektyvi suglebusiai, elastingumą ir stangrumą praradusiai odai bei esant ryškesnėms raukšlėms, pigmentacijai  ir drėgmės trūkumui. Procedūros metu naudojami Gintaro rūgties linijos produktai, kurie stimuliuoja energijos gamybą ląstelėse, skatina jų regeneraciją ir aktyvina įmūninę sistemą. Oda paveikiama ne tik paviršiuje, bet ir gilesniuose sluoksniuose.

Gintaro rūgštis –  itin gerai nuvalo negyvas ląsteles nuo odos paviršiaus. Ji pasižymi efektyviu stangrinamuoju poveikiu: skatina odos elastingumą ir stiprina imunitetą, stipriai stimuliuoja kolageno sintezę. Todėl  gerėja odos stangrumas, tonusas, veido spalvos vientisumas.

Procedūros metu:

  •          Atliekamas demakiažas.
  •          Atliekamas rūgštinis pilingas su gintaro rūgštimi –  nušveičiamos negyvos odos ląstelės, nuvalomi odos nešvarumai ir riebalai. Todėl naudojami produktai geriau įsigeria į odą ir veikia stipriau.
  •          Procedūros metu naudojamas hialurono rūgšties koncentratas ir alginatinė kaukė, kurie stipriai sulaiko drėgmę odoje, suteikia odai stangrumo, raukšlės tampa mažiau matomos.

Procedūra ypač efektyvi ir veiksminga išsausėjusiai, brandžiai odai. Ji ypač giliai drėkina, atstato odos elastingumą, pastebimai sumažina smulkias raukšleles, oda tampa skaisti, švelni ir glotni.

Kaina

1 val.
42 €
Užsirašyti vizitui
Specialistas

Specialistas


Naujienos

Kosmetologai dirbantys su Oda profesionalia kosmetika